Yükleniyor
Seçenekli bir ürün seçtiniz !
Lütfen ürün seçeneğini belirleyiniz
   MARKALARIMIZ.
   MARKALARA GÖRE ARA
   MODELE GÖRE ARA

   İphone Tamir Malzemeleri

   İphone, günümüzde en çok tercih edilen cihazlardan biridir. İphone tamiri için de belirli malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Bu malzemeler arasında çift taraflı açma aparatları, Apple mıknatıslı vida, sıcak hava tabancası, ayarlı güç makinesi, orijinal çift taraflı bant ve ekran temizleyici anti kullanabilirsiniz.

   İphone cihazları kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Bu yüzden belirli aralıklarla tamire ihtiyaç duyabilir. İphone cihazlarda en çok görülen sorunlar arasında cihazların düşmesiyle birlikte ekran kırılmasının yaşanmasıdır. Bu sorunla ilgili maddi anlamda büyük bir zorluk yaşanabilir. Bu yüzden ilk olarak bu cihazları sağlıklı bir şekilde kullanmanızı öneriyoruz.

   İphone cihazlarınızın tamiri için kullanılması gereken malzemeler bu şekildedir. Ekran sorunu dışında yaşanabilecek diğer teknik sorunlar için bu malzemelere sahip olmanız gerekiyor. Şarj soketi sorunları için kullanacağınız özel tornavidalar ile birlikte ses problemleri gibi sorunları da çözmeniz için İphone tamir malzemelerini kullanmanızı öneriyoruz.

   Teknik olarak İphone cihazlarının pek fazla soruna neden olmadığını belirtmekte fayda var. Fakat hassas bir yapıda oldukları için görülebilecek küçük teknik arızalar ile ilgili İphone tamir malzemeleriniz sürekli yanınızda olmalıdır. Uygun fiyatlar ve uzun süreli kullanım garantisi sayesinde İphone cihazlarınızın kullanım süresini uzatabilir ve performansını da artırabilirsiniz. Günümüzde binlerce kişinin İphone telefonlarından faydalandığını ve teknik arızalar yaşayabildiğini söyleyebiliriz.