Yükleniyor
Seçenekli bir ürün seçtiniz !
Lütfen ürün seçeneğini belirleyiniz
   MARKALARIMIZ.
   MARKALARA GÖRE ARA
   MODELE GÖRE ARA

   Tamir Setleri

   Cep telefonu tamirlerinde temizlik şartının sağlanmasının artından tamir setlerine ihtiyacınız olacaktır. Bu setler arasında işinizi kolaylaştıracak ilk ürün açma plastiğidir. Çünkü cep telefonlarının kapak ve kasalarını cımbız gibi metal malzemeler kullanarak açarsanız görünümü çirkinleştirecek durumlara sebep olabilirsiniz. Bunun önüne geçmek adına açma plastiği kullanmanız gerekiyor.

   Bir diğer malzemeniz ise bord tutucudur. Yaylı ve mıknatıslı olarak kullanılabilen bu ürün telefon bordlarını sabitlemek için kullanılır. Ayrıca tutma kısımları değişici özelliğe sahiptir ve tüm bordlara karşı uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Bunun yanında ekran koruma bandı da tamir setleri arasındaki aksesuarlardan biridir. Mass teli, neşter sapı ve tornavida takımı arasında T5 ve T6 uçlu olanları, tamir setleri içinde yer alır. Cep telefonlarınızı söküp takarken bu uçlarla işlem yapmanız gerekiyor.

   Teknik malzemeler arasında ise flux, reçine, tiner ve mercek de bulunmaktadır. Cep telefonları hassas elektronik aletlerdir ve dikkatli bir şekilde kullanılmadığında kısa sürede bozulabilir. Yeni bir telefon almak pahalıya mâl olabileceği için kendi telefonunuzu kendiniz tamir etmeli ve kazanç sağlayabilirsiniz.